Tanışma

Diorama Effects ekibi 2015 yılında Edirne’de kuruldu. Diorama tasarımı ile başladığımız çalışmalarımıza maket, canlandırma, polyester döküm, mekân kurgusu gibi farklı konularda da işler üretmekteyiz. Kişiye özel tasarım dioramaları veya istenilen canlandırma konularında bilinçli ve tecrübeli bir ekibe sahibiz.

Yaptığımız işlerde disiplin ve planlama ön plandadır. Ekibimizin her bir üyesi farklı konularda tecrübe sahibidir, yaptığımız işlerde büyük başarılar elde etmekteyiz. Çalışmalarımızda kullandığımız malzemelerin nitelikli olmasına önem veriyoruz. Dioramalar küçük ya da büyük ölçek fark etmeksizin tüm detaylar için aynı disiplin ve planla çalışıyoruz.
Diorama Effetcs ekibi olarak ülkemizde maket ve canlandırmaya daha çok dikkat çekmek istiyoruz. Bulunduğumuz bölgenin mirasları, diorama yapımı için çok fazla malzeme sunuyor ve bunları gerçeğe dönüştürecek yetenek ve enerji yine bu mirasın içerisinde.
Diorama Effects ekibi sizin hayalleriniz ve değerleriniz her zaman için bizim önceliğimiz olacaktır. Unutmayalım ki ‘Küçük adımlarla büyük hayaller gerçekleşebilir’.